carabaos ایران قطعات ماشین علیپور حمید کشاورز توچایی

carabaos: ایران قطعات ماشین علیپور حمید کشاورز توچایی محمد علیپور فطرتی سروناز علیپور فطرتی فرزانه علمیه

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی به تولیدکننده و سرمایه‌گذار، رانت‌خوار نگوییم / وزیر کشور

وزیر کشور با بیان اینکه بزرگ‌ترین توفیق دولت در عرصه اقتصاد اجرایی کردن اقتصاد مقاومتی بود، گفت: واقعا دولت در این زمینه به صورت خاص سرمایه‌گذاری کرد و وزارت کش

به تولیدکننده و سرمایه‌گذار، رانت‌خوار نگوییم / وزیر کشور

وزیر کشور: به تولیدکننده و سرمایه گذار، رانت خوار نگوییم

عبارات مهم : سیاسی

وزیر کشور با بیان اینکه بزرگ ترین توفیق دولت در عرصه اقتصاد اجرایی کردن اقتصاد مقاومتی بود، گفت: واقعا دولت در این زمینه به صورت خاص سرمایه گذاری کرد و وزارت کشور پیگیر جدی تحقق اقتصاد مقاومتی است.

به گزارش کشور عزیزمان ایران آنلاین؛ عبدالرضا رحمانی فضلی در گردهمایی معاونین هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع در وزارت کشور با اشاره به اینکه کشور در حوزه های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و امنیتی دستاوردهای خوبی داشته هست، اظهار کرد: اولویت مهم ما در سال 96 اجرای اقتصاد مقاومتی هست. برنامه دولت در سال 96 جهت اجرای اقتصاد مقاومتی تهیه شده است و به زودی ابلاغ می شود.

به تولیدکننده و سرمایه‌گذار، رانت‌خوار نگوییم / وزیر کشور

وی در ادامه افزود: باید تلاش کنیم عنوان اقتصاد مقاومتی را به عنوان اولویت نظام با همکاری همه دستگاه ها اجرا کنیم. محور اقتصاد مقاومتی هم مردم هستند و اگر مردم را در این زمینه لحاظ نکنیم موفق نخواهیم شد. سال هاست شاهد یک روند کند در همکاری دادن مردم در اقتصاد مقاومتی هستیم. این دولت سطح همکاری مردم را زیاد کردن داده هست، ولی تا رسیدن به نقطه مطلوب هنوز فاصله داریم.

وزیر کشور تاکید کرد: ما باید جهت سرمایه گذاری و تولید، امنیت اقتصادی ایجاد کنیم و تولیدکننده و سرمایه گذار را به رسمیت بشناسیم و آنها را زالوصفت یا رانت خوار ننامیم.

وزیر کشور با بیان اینکه بزرگ‌ترین توفیق دولت در عرصه اقتصاد اجرایی کردن اقتصاد مقاومتی بود، گفت: واقعا دولت در این زمینه به صورت خاص سرمایه‌گذاری کرد و وزارت کش

همین کسی که بنز سوار می شود سه کارخانه و پنج هزار کارگر دارد. ما باید در قضاوت و داوری به گونه ای صحبت کنیم که مصداق صحبت های ما موجب ایجاد تفکر منفی نسبت به تولیدکنندگان نشود البته باید با رانت ها مقابله شود ولی نباید با بزرگ نمایی و کلی گویی افکار عمومی را بد هدایت کنیم. هر کسی در چارچوب قانون سرمایه گذاری کرد باید قدردان او باشیم و زمینه را جهت فعالیت او آماده کنیم. نباید به کسی که تولیدکننده و سرمایه گذار است بگوییم رانت خوار.

واژه های کلیدی: سیاسی | همکاری | اقتصاد | اقتصادی | سرمایه گذار | سرمایه گذاری | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs