carabaos ایران قطعات ماشین علیپور حمید کشاورز توچایی

carabaos: ایران قطعات ماشین علیپور حمید کشاورز توچایی محمد علیپور فطرتی سروناز علیپور فطرتی فرزانه علمیه

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری کارداشیان‌ها جهت حفظ شهرت چه می‌کنند؟

در حال حاضر، یکی از مشهورترین خانواده های جهان، کارداشیان ها هستند. خانواده کارداشیان ها مشمول بر کریس جنر، کیم، کلوئی، کانیه، راب، کورتنی و کندال، در حال حاضر

کارداشیان‌ها جهت حفظ شهرت چه می‌کنند؟

کارداشیان ها جهت حفظ شهرت چه می کنند؟

عبارات مهم : ستاره

در حال حاضر، یکی از مشهورترین خانواده های جهان، کارداشیان ها هستند. خانواده کارداشیان ها مشمول بر کریس جنر، کیم، کلوئی، کانیه، راب، کورتنی و کندال، در حال حاضر جزو خبرسازترین ستاره ها به حساب می آیند که تنها به علت پولی که در بانک دارند، به شهرت جهانی رسیدند.

به گزارش برترین ها، در حال حاضر، یکی از مشهورترین خانواده های جهان، کارداشیان ها هستند. خانواده کارداشیان ها مشمول بر کریس جنر، کیم، کلوئی، کانیه، راب، کورتنی و کندال، در حال حاضر جزو خبرسازترین ستاره ها به حساب می آیند که تنها به علت پولی که در بانک دارند، به شهرت جهانی رسیدند. آنها جهت حفظ شهرت و قدرت خود قوانینی در خانواده ارزش دارند که در ادامه به بعضی از آنها اشاره کرده ایم.

آنها مجبورند مدام فرزند دار شوند
خبر بارداری کارداشیان ها آنقدر داغ است که نه تنها تیتر بسیاری از مجلات می شود، بلکه در اوج بردن شهرت و محبوبیت آنها نیز موثر هست. آنها این حقیقت را از نخستین بارداری کورتنی کارداشیان دریافتند. به همین علت است که هر چند وقت یک بار، از این شیوه جهت اوج بردن شهرت خود استفاده می کنند.

به عنوان مثال، کریس جنر در سال 2012 در مصاحبه ای با اپرا وینفری گفت: «بارداری کورتنی، شهرت ام را دوباره به من بازگرداند.» البته آنها پرسشها جزیی تر را تنها در شوهای خود بیان می کنند. هنگامی که از کورتنی در مور پدر فرزند پرسش کردند، او تنها جهت جذب تماشاچیان زیاد جهت شوهای خانوادگی خود، از جواب دادن به این پرسش خودداری کرد و گفت: «پاسخ این پرسش را در شوی واقع نمای کارداشیان ها خواهم داد.»

جزییات زندگی شخصی ارزش تنها در شوهای تلویزیونی فاش می شود
درست شبیه جزییات بارداری کورتنی که در شو تلویزیونی آنها بیان شد، دیگر جزییات زندگی شخصی این خانواده نیز تنها در شوهای خانوادگی آنها فاش می شود تا تماشاگران بیشتری را پای برنامه هایشان بنشانند. به عنوان مثال زمانی که کیم بعد از 72 روز از همسرش کریس هامفریز جدا شد، در مصاحبه هایش گفت که آمادگی توضیح دادن در مورد این عنوان را ندارد، اگر چه او تمام جزییات ازدواج و جدایی اش را در برنامه شو خانوادگی ارزش بیان کرد. به نظر شما این سیاست خوبی جهت جذب تماشاچی زیاد جهت شوی واقع نمای ارزش نیست؟

آنها نباید به پاپاراتزی ها بخندند
این قانون که اعضای خانواده کارداشیان ها نباید در برابر دوربین خبرنگاران لبخند بزنند، را نخستین بار جاناتان چبان، یکی از ستاره های شو تلویزیونی کارداشیان ها، به کیم گفت. جاناتان چبان، یکی از افرادی است که در زندگی کیم کارداشیان تاثیر زیادی دارد. او مسئولیت های زیادی به گردن دارد، به عنوان مثال هر لحظه اوست که جواب سوالات خبرنگاران را می دهد.

کیم می گوید: «فکر می کنید که هر لحظه خود دیوید بکهام است که با پاپاراتزی ها مصاحبه می کند؟ خیر! از یک جایی به بعد فقط باید سکوت کرد و حتی لبخند هم نزد.» جاناتان به کیم گفت: «فکر می کنی که همه ستاره ها باید به دوربین لبخند بزنند، خیر. درست است که تو فرد خوش حالی هستی ولی دلیلی ندارد که آن را در صورت ات نشان دهی. بعد عینک ات را بزن و بدون حرف و لبخند از کنار خبرنگاران رد شو.» حال نه تنها کیم، بلکه کل اعضای خانواده کاراشیان ها این قانون را رعایت می کند.

هر کسی با آنها در ارتباط هست، باید از قوانین ارزش پیروی کند
کارداشیان ها جهت خود قوانینی دارند که هر کسی که با آنها در ارتباط است نیز باید از این قوانین پیروی کند. به عنوان مثال زمانی که بلک چاینا به عنوان همسر راب کارداشیان وارد زندگی آنها شد، قراردادی را امضا کرد تا رازها خانواده آنها را در جایی بازگو نکند. آنها حتی بر اخباری که رسانه ها از آنها منتشر می کنند نیز کنترل دارند.

کارداشیان‌ها جهت حفظ شهرت چه می‌کنند؟

نمونه دیگری از قوانین آنها در مراسم ازدواج کیم و کانیه وست بود که طبق آن میهمان ها حق آوردن گوشی به مراسم را نداشتند. شاید به همین علت بود که دوست صمیمی آنها، جی زی و بیانسه، در مراسم شرکت نکردند، لیکن آنها یک لحظه هم نمی توانند از گوشی ارزش دل بکنند.

به این ترتیب، ایجاد قوانین نیز یکی از دلایل دیگری است که این خانواده را از نظر دیگران منحصر بفرد نشان می دهد و به قول خودشان، بر محبوبیت ارزش می افزاید.

آنها باید در توییتر فعالیت داشته باشند
هیچ چیز سریعتر از پست های توییتر در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … پخش نمی شود. به عنوان مثال یک بار کلویی گریس مورتس در مورد تصویر های بدون پوشش کیم کارداشیان در توییتر انتقاد منفی کرد. کیم نیز در جواب او نوشت که «هیچکس در مورد گذشته این بازیگر جوان چیزی نمی داند.» و همین مکالمه میان آنها در این شبکه های اجتماعی، جنجال آفرید.

در واقع این خانواده هیچگاه فعالیت خود را در توییتر کم نمی کنند، لیکن می دانند که یکی از مکان هایی که می تواند آنها را خبرساز و تیتر بسیاری از مجلات کند، توییتر است.

عمل های قشنگی آنها مثل یک راز باقی می ماند
اگر به تصویر های قدیمی تر کارداشیان ها نگاهی بیاندازید، خواهید دید که صورت همه آنها به مرور وقت عوض کردن کرده هست. در واقع، آنها این قشنگی را مدیون جراحان قشنگی هستند. ولی آنها هیچگاه از عمل های قشنگی ارزش حرفی نمی زنند لیکن معتقدند که این کار از تعداد هوادارانشان کم خواهد کرد.

اما حقیقت هر لحظه پشت پرده نمی ماند. به عنوان مثال کایلی جنر، بعد از 2 سال انکار ژل لب هایش، در نهایت اعتراف کرد که این کار را انجام داده یا کیم بعد از انکار عمل جراحی بینی اش، اعتراف کرد که آن را به علت پرسشها تنفسی عمل کرده هست. آنها جهت جذب هواداران بیشتر، اصرار دارند که قشنگی ارزش طبیعی هست. ولی آیا کسی باور می کند؟!

کارداشیان ها مجبورند که هر ماه مبلغی از درآمدشان را به مادرشان بدهند
یکی از قوانین سر سخت خانواده کارداشیان ها، پرداخت ماهیانه مبلغی به کریس جنر هست. در واقع مادر خانواده، نه تنها از شوهای واقع نمای تلویزیونی و دیگر بیزنس هایش مانند برند جواهرات خود، درآمد دارد بلکه مبلغی از درآمد تک تک فرزندانش را نیز دریافت می کند. در حال حاضر ارزش خالص این ستاره 60 میلیون دلار است که علاوه بر آن 5 تا 15 درصد از درآمد فرزندانش را نیز هر ماه به اموال خود می افزاید. شاید یکی از دلایل شهرت آنها نیز همین قانون عجیب باشد.

آنها فالوررهای جعلی می خرند
حتما شوکه می شوید اگر بشنوید که از 107 میلیون فالوور کیم کارداشیان، چندین هزار فالوور، جعلی است! بله کسی باور نمی کند لیکن که او در حال حاضر یکی از ستاره هایی است که در اینستاگرام فرمانروایی می کند ولی واقعیت این است که او در گذشته جهت جمع کردن فالوور، آنهم از نوع ساختگی، هزینه کرده است.

این را زمانی فهمیدیم که اینستاگرام تصمیم گرفت بازدیدکنندگان جعلی خود را غیر فعال کند. در آن وقت بود که 5% از فالوورهای کیم، که چیزی حدود 1.3 میلیون فالوور بود، یک شبه کم شد. اگر چه کیم جهت اوج بردن شهرت اش این کار را انجام داد ولی با این اتفاق، نه تنها از محبوبیت اش کم شد، بلکه از تعداد تبلیغاتی که در صفحه اش می کرد نیز کاسته شد. شاید بد نباشد این را هم بگوییم که او از یک پست اینستاگرامش 250000 تا 500000 دلار درآمد داشت.

آنها می توانند به عنوان یک پکیج در تبلیغات حضور یابند
اخیرا کایلی به علت بارداری اش، کمتر در مکان های عمومی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … حضور دارد و همین هوادارانش را جهت شنیدن خبرهایی از او، مشتاق تر کرده هست. ولی زمانی که یک شرکت معتبری مانند کلوین کلاین به آنها پیشنهاد کار می دهد، نمی توانند از آن بگذرند. از نظر شما، جهت جلب توجه بیشتر، یک کارداشیان تاثیرگذارتر است یا چند تا؟ پیشنهاد جالب کلوین کلاین این بود که تمام خواهران کارداشیان در تبلغیات این برند لوکس حضور داشته باشند. آنها نیز از این پیشنهاد استقبال کردند. کایلی در این تبلیغ شکم برآمده خود را با بالشی پوشاند. ولی همین جهت هوادارانش کافی بود تا بار دیگر به این خانواده خبرساز ملحق شوند.

آنها نمی توانند از شهرت دست بکشند
این پرسش در ذهن خیلی ها مطرح می شود که کارداشیان ها تا چه زمانی شهرت و محبوبیت خود را حفظ خواهند کرد؟ مطمئنا آنها نمی توانند از شهرت فرار کنند. نه تنها آنها، بلکه فرزندان ارزش هم از همان کودکی آینده خود را اینگونه ساخته اند. بعد آنها جهت حفظ شهرت، دست به هر کاری می زنند.

در حال حاضر، یکی از مشهورترین خانواده های جهان، کارداشیان ها هستند. خانواده کارداشیان ها مشمول بر کریس جنر، کیم، کلوئی، کانیه، راب، کورتنی و کندال، در حال حاضر

واژه های کلیدی: ستاره | قوانین | بارداری | خانواده | بارداری | خانواده | کیم کارداشیان | اخبار فرهنگی و هنری

کارداشیان‌ها جهت حفظ شهرت چه می‌کنند؟

کارداشیان‌ها جهت حفظ شهرت چه می‌کنند؟

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs