carabaos ایران قطعات ماشین علیپور حمید کشاورز توچایی

carabaos: ایران قطعات ماشین علیپور حمید کشاورز توچایی محمد علیپور فطرتی سروناز علیپور فطرتی فرزانه علمیه

ترقه 14 اصفهانی را زخمی کرد

  14 نفر در اثر انفجار مواد آتش زا و ترقه دست ساز در منزل مسکونی واقع در محله زینبیه اصفهان زخمی شدند.  ترقه 14 اصفهانی را زخمی..

ادامه مطلب

افشای راز مردی که خانواده اش را با میخ شکنجه می داد!

به گزارش فارس، راهی محله نعمت آباد از محلات منطقه 19 پایتخت کشور عزیزمان ایران می شویم، محله ای که در روزهای جمعه مرکز خرید و فروش خودروها است.از کوچه بعد ک..

ادامه مطلب

آب سردکن، بلای جان کودک 7 ساله شد

مدیرکل پزشکی قانونی مازندران گفت: پسربچه هفت ساله در یکی از شهرهای استان در حین نوشیدن آب از طریق آبسردکن دچار برق گرفتگی شد.     آب..

ادامه مطلب

ورشکستگی با ولخرجی‌های علاقه پیری

یک روز تابستان زن میانسالی به اداره آمد و ناپدید شدن همسرش را گزارش کرد. صورت آرام زن و نگرانی مصنوعی او همان وقت شک مرا برانگیخت، با این حال تحقیقات را..

ادامه مطلب

نقشه عجیب دزدان مسلح جهت جلب رضایت شکات

دزد حرفه‌ای با به گردن گرفتن سرقت‌های مسلحانه، در تلاش بود همدستش تبرئه شود تا بتواند جهت او از شکات رضایت بگیرد. با تیزهوشی پلیس نقشه دزدان نقش بر آب شد. ..

ادامه مطلب

کوچک‌ترین سرنخی دال بر تروریسی بودن آتش‌سوزی برج گرنفل وجود ندارد / رئیس پلیس لندن

رئیس پلیس لندن اعلام کرد که هیچ سرنخی وجود ندارد که نشان دهد آتش‌سوزی برج گرنفل یک مناسبت تروریستی بوده است. رئیس پلیس لندن: کوچک ترین سرن..

ادامه مطلب

دستگیری وکیل قلابی باکلاهبرداری میلیاردی

فرمانده انتظامی البرز گفت: فردی که با معرفی خود به عنوان قاضی و وکیل دادگستری از طعمه های خود به صورت میلیاردی کلاهبرداری می کرد دراین استان دستگیر شد. ..

ادامه مطلب